Hidden Object Wonderland Free

Android için Gizli Nesne Bulma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 1.0.5
  • Dil İngilizce
  • Firma FGN Hidden Objects
Gizli nesne bulma oyunlarını çok seviyor, ancak klasik oyunlardan şok mu sıkıldınız? Boş zamanlarınızı değerlendirmek için farklı yapıya sahip olan bir gizli nesne bulma oyunu mu arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz.

Gizli nesne bulma oyunlarını çok seviyor, ancak klasik oyunlardan şok mu sıkıldınız? Boş zamanlarınızı değerlendirmek için farklı yapıya sahip olan bir gizli nesne bulma oyunu mu arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Hidden Object Wonderland Free oyunu tam aradığınız gibi bir oyun.

Sizi bambaşka bir dünyanın içine sürükleyecek ve sıradışı maceralar yaşatacak olan Hidden Object Wonderland Free oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Kolay kontrol edilebilen kullanışlı bir menü ile geliştirilmiş olan Hidden Object Wonderland Free oyununu her oyun sever rahatlıkla oynayabilir. Dünyanın dört bir yanından çok sayıda oyun sever tarafından çılgınlar gibi oynanan bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Oyunda esrarengiz olaylar yaşanan gizemli bir evin sırrını çözmeye çalışacaksınız. Bunun için de bir takım ip uçları toplamanız gerekiyor. Cihazınızın ekranında size silüet, resim ya da sözcük şeklinde verilecek olan gizli nesneleri bularak ip uçlarını toplayacak ve her gizli nesnede gizeme bir adım daha yaklaşacaksınız. İyi eğlenceler.

Hidden Object Wonderland Free indir